top of page

RENEWA CAPILLA Fibroblast Kök Hücre Kiti

Saç dökülmesi günümüzde birçok insanın sorunu haline gelmiştir. Androjenik saç kaybı özellikle erkeklerde erken yaşlarda saç foliküllerinin ve saç köklerinin zayıflaması ile ciddi saç kaybına neden olmaktadır. Bilindiği üzere erkek ve kadınlar saç kaybını en son kulak arkası ve ense kısmında yaşamaktadır. Bazen bu bölgede hiç saç dökülmesi yaşanmamaktadır. Bunun sebebi bu bölgede bulunan fibroblast kök hücrelerin etkisiyle saç kaybının minimize edilmesidir. Renewa Capilla Fibroblast kiti ile insanların en az saç kaybettiği bölgeden kök hücreler mikrobıçaklarla ayrıştırılarak saç kaybının en çok yaşandığı yere saç mezoterapisi olarak uygulanarak saç köklerinin güçlenerek dökülmenin durdurulması ve saç kalınlığının arttırılarak açık bölgelerin kapandığı gözlemlenmiştir. Otolog bir yöntem olduğu için yan etki yoktur, işlem süresi 45-60 dakika şeklindedir.

Saçlarınıza kök hücre dokunuşu

Saçınıza kesin çözüm
Kök Hücre Saç mezoterapisi, Saç dökülmesini durdurup yeni saç oluşumunu destekler
Renewa Capilla Hair, Cellular Touch On Hair, Saç Mezoterapisi, Kök Hücre Saç tedavisi, Stemcell Hair, Fibroblast Hair, Stop Hair Loss
Before and after Renewa Capilla Men, Hair Restoration, Saç dökülmesini durdur

Erkek Tipi Saç dökülmesine kesin çözüm "Renewa Capilla"

Renewa Capilla Fibroblast saç tedavisi, saç dökülmesini engellemeyi ve yeni saçların büyümesini teşvik etmeyi amaçlayan yenilikçi bir tedavi prosedürüdür. Kök hücrelerin, büyüme faktörlerinin ve progenitör hücrelerin (fibroblast) benzersiz bir kombinasyonu, rejeneratif süreçleri başlatmak için mezoterapi yoluyla saç köklerine enjekte edilirerek, dökülmeye yüz tutmuş saç foliküllerini güçlendirir ve saç kalınlığını arttırarak rahatsız edici görüntüyü kapatır.

Renewa Capilla, Hair Loss Treatment, Stop Hair Loss, Stemcell Hair, Hair Implantation,

Neden Renewa Capilla?

  • Kolay Kullanım

  • Herhangi bir cihaz veya makine yatırımı yapmanıza gerek yok

  • 5 aşamalı titanyum mikro bıçaklar ile saf fibroblast kök hücre plazması

  • Tek kullanımlık full kit

  • İhtiyacınız olan tüm komponentler tek bir kitte

  • CE sertifikalı, yüksek kalite ve uygun fiyat imkanı

bottom of page