top of page

Highcell PRP Kit

Highcell PRP Kit Buffy Coat Photo after centrifuge,  Highcell PRP Kit, The best PRP Tube ever

PRP uygulaması yaptım/yaptırdım fakat bir sonuç alamadım mı diyorsunuz?

Sebebini biz biliyoruz.

PRP hakkında yayınlanmış tüm bilimsel yayınlar optimum Trombosit dozunun mikrolitrede 1 milyon seviyesinde olması gerektiğini belirtiyor.

Ne yazık ki bu sayı, klasik PRP tüpleri ile kolay ve stabil bir şekilde elde edilemiyor ve istenen sonuç maalesef alınamıyor.

İşte bu noktada size Highcell PRP Kitimizi sunuyoruz.

14-15 ml kan alma kapasitesi, kum saatine benzer dar boğaz tasarımı sayesinde trombositleri dar bir kesitte toparlayıp her bir uygulamanızda rahat bir şekilde istenen dozu almanızı sağlıyor.

Highcell PRP Kit Buffy Coat Photo after centrifuge / Highcell PRP santrifüj sonrası ayrışım görseli

Highcell PRP Sistemi

14-15 ml kan alma kapasitesine sahiptir. Santrifüj sonrası Buffy Coat ortada ki dar kesite ayarlanıp üst kapaktan enjektör ile çok konforlu bir şekilde toplanır. Yüksek trombosit konsentrasyonu elde edilmektedir (1,2 - 2 milyon PLT). Klasik PRP Tüplerinde yaşanan (Biyokimya Tüpü, Düz Tüp v.b.) Buffy Coat toplama sıkıntısı hemen hemen hiç yoktur. Her uygulamada çok kaliteli PRP elde edilmektedir. Tasarım yapısı Kum Saati'ne benzediği için Kum Saati PRP de denilmektedir. 

Highcell PRP Kit Buffy Coat Photo after centrifuge, The best price and performance, Pure PRP, Pure platelet, Growth Factor, Collagen injection
Highcell PRP Kit Buffy Coat Photo after centrifuge, Pure PRP, PRP Kit Supplier, CGF Centrifuge, CGF Kit

HighCell PRP Kit / Nasıl Hazırlanır?

bottom of page