top of page

DERMAL DOLGULAR

MyFiller Türkiye

STR Biyoteknolojileri, 2023 yılı itibariyle MyFiller Dolgu (Filler) ve Mezoterapi (Revitalize) Ürünlerinin Türkiye ve Azerbaycan tek yetkili distribütörüdür.

MyFiller Dolgu Serisi, Türkiye Dolgu tedarikçisi, İtalyan Dolgu, Avrupa Dolgu, My Filler Dolgu Ürünleri, Dolgu Fiyatları
Dolgu Trio Teknolojisi, Türkiye Dolgu Fiyatları

TRIO TEKNOLOJİSİ

My Filler ürünleri, farklı BDDE çapraz bağlama oranlarında ve farklı hyaluronik asit konsantrasyonlarında belirli bir Hyaluronik Asit moleküler ağırlığının, her bir dermal dolgu türü için özel bir üretim ortamında ve özel üretim prosedürlerinde birleştirildiği TRIO Teknolojisine dayanmaktadır.


Bu karmaşık formülasyon, istenen tüm estetik yüz sonuçlarını oluşturmak için kullanılabilir.

Dolguda Dual Link (Çift BAğ) Teknolojisi, Dual Link Filler

DUAL LINK TEKNOLOJİSİ

Uygulayıcılara ve hastalara tek bir şaşırtıcı üründe optimum faydayı sağlamak için hem çapraz bağlı hem de çapraz bağlı olmayan hyaluronik asiti tek dolguda birleştirerek, dual link teknolojisinin avantajlarından yararlanan özel bir formülasyondur.


DUAL Link Teknolojisini kullanılarak üretilen özel dolgu ürün serisi, çapraz bağlı olmayan hyaluronik asit sayesinde anında etki gösterecek ve çapraz bağlı hyaluronik asit içeriği ile uzun süreli sonuç verecek, hastaların anında sonuçlardan memnun kalmasını sağlayacak ve rötuş ihtiyacını önleyerek uygulayıcıya zaman kazandıracaktır.

MY FILLER - YÜZ VE CİLT DOLGULARI

My Filler, monofazik çapraz bağlı ve çapraz bağlı olmayan hyaluronik asit bazlı özel bir dermal dolgu ürünü serisidir. 7 farklı ürün, 2 farklı teknoloji (TRIO ve Dual Link), İtalya'dan uluslararası saygın bir Onaylı Kuruluş tarafından tümü CE sertifikalı, istenen tüm estetik yüz sonuçlarını oluşturmak ve eski haline getirmek için kullanılan bir ürün serisidir. My Filler, 2 yıl üst üste "Yılın Ürünü" ödülünü kazanarak ürün yelpazesinin mükemmelliğini kanıtlamıştır.

 

Ayrıntılı bilgi için lütfen MY FILLER sayfasını ziyaret ediniz.

Hyaluronik Asit Nedir.jpg

HYALURONİK ASİT NEDİR?

Hyaluronik asit vücudumuzun birçok organında, örneğin epidermis, kıkırdak ve ciltte, doğal olarak bulunmaktadır. Hyaluronik asit.....

Mezoterapi ve Dolgularımız Avrupa Birliği'nde üretilmektedir ve ICIM tarafından ISO 9001 ve ISO 13485:2016 sertifikaları ile ve dolgularımız CE sertifikası ile güvenliği sağlanmış profesyonel ürünlerdir.

ÖDÜLLERİMİZ

En iyi Dolgu ödülü, Ödüllü yüksek kaliteli dolgu

2019 YILININ EN İYİ ÜRÜNÜ

Infomedix

En iyi dolgu ödülü 2020, 2023, My Filler Turkey, Türkiye Dolgu dağıtımı, ÜTS Sağlık Bakanlığı kayıtlı Avrupa dolgusu

2020 YILININ EN İYİ

DERMAL DOLGUSU

Healthcare & Pharmaceutical Awards

En iyi Mezoterapi Ödülü

2020 YILININ EN YENİLİKÇİ MEZOTERAPİ GÜZELLİK ÜRÜNÜ

Healthcare & Pharmaceutical Awards

MyFiller Logo

My Filler, monofazik çapraz bağlı ve çapraz bağlı olmayan hyaluronik asit bazlı özel bir dermal dolgu serisidir. 7 farklı ürün, 2 farklı teknoloji (TRIO ve Dual Link), İtalya'dan uluslararası saygın bir Onaylanmış Kuruluş tarafından tümü CE sertifikalı, istenen tüm estetik yüz sonuçlarını oluşturmak ve eski haline getirmek için kullanılmaktadır. My Filler, 2 yıl üst üste "Yılın Ürünü" ödülünü kazanarak ürün yelpazesinin mükemmelliğini kanıtlamıştır.

Revitalize Mezoterapi Serumları

2017'den bu yana, Revitalize ürünleriyle daha da fazla müşteri memnuniyeti elde etmek için tıp ve güzellik uzmanlarıyla ARGE ve ÜRGE hakkında görüşmeler yapıldı. MyFiller Revitalize şimdi 8 eşsiz ve yenilikçi serumla uluslararası pazarı fethederken, sayısız yatırım çabası meyvesini verdi. Ürün yelpazesi çok rekabetçi ve birçok ülkede en çok satan markalar arasında kabul gördü.

bottom of page