top of page
Hyaluronik Asit Nedir Ne İşe yarar.jpg

HYALURONİK ASİT NEDİR?

Hyaluronik asit, epidermis, cilt ve kıkırdak gibi vücudun birçok dokusunda bulunur. Eklem kıkırdağının önemli bir bileşenidir, çünkü her bir hücrenin etrafında bir kaplama olarak bulunduğu esnekliğinden (kompresyona karşı direnç) sorumludur. Aynı zamanda, doku koruması, direnci ve onarımı ile ilgili olduğu epidermis ve dermanın önemli bir bileşenidir. Cilt aşırı UVB ışınlarına, dumana, kirliliğe maruz kaldığında ve doğal yaşlanma sürecinde ciltteki hücreler eskisi kadar hiyalüronan üretmeyi bırakır ve özellikle yaşlanmayla birlikte bozulma hızını artırır.

Ayrıca, hyaluronik asit, tıp alanında, diz osteoartritini eklem içine enjekte ederek tedavi etme girişimlerinde kullanılmıştır. Ayrıca göz cerrahisinde (kornea transplantasyonu, katarakt cerrahisi, glokom cerrahisi ve retina dekolmanını onarmak için cerrahi gibi) kullanım için onaylanmıştır.

Bu nedenle hyaluronik asidin kıkırdak, derma ve epidermis üzerindeki biyomedikal uygulamalar için optimal sonuçlar, biyouyumlu materyal, hızlı ve konforlu prosedür, koruyucu ve kalıcı olmayan etki ile çok uygun olduğunu varsayabiliriz.

ÇAPRAZ-BAĞ TEKNOLOJİSİ

Doğrusal hyaluronik asit, vücuda enjeksiyondan sonra nispeten kısa bir ömre sahiptir. Tıbbi uygulamalardan sonra hyaluronik asit zincirinin uzunluğunu uzatmak ve molekülü daha uzun süre stabilize etmek için özel üretim teknikleri geliştirilmiştir.

Böylece, iyi bilinen çapraz bağlanan hyaluronik asidi oluşturan çözeltiye bir protein ekleyen kimyasal bir prosedür yaratıldı.

Hyaluronik asidin bozunması çok daha yavaş hale geldi ve enjekte edildikten sonra elde edilen sonuçlar, lineer tipe kıyasla kesinlikle daha uzundu.

My Filler Splash Dolgu

HYALURONİK ASİT SERUMLARI

Cilde yeni bir hayat!
Çapraz bağlı hyaluronik asit, enjekte edildiği yerde genişleyerek ve binlerce su molekülü ile birleşerek cilt çöküntüleri, kırışıklıkları ve yara izlerini giderir. Aynı zamanda uygulama çevresindeki hücreleri nemlendirerek hastaya parlaklık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. My Filler, enjeksiyondan sonra hyaluronik asidin üstün performansını sağlayan çapraz bağlama teknolojisine sahiptir: uzun ömür ve nem tutma.

My Filler'ın bir diğer önemli özelliği de ürün akışkanlığıdır. Yüksek viskozite nedeniyle ürün enjeksiyonunun zor olduğu birçok firmadan farklı olarak, My Filler'ın enjeksiyonu pürüzsüz ve rahattır.

Eşsiz piston şekline sahip kişiselleştirilmiş şırınga, uygulayıcı için mükemmel bir tutuş, güvenlik ve kolay kullanım ve sonuç olarak hasta için rahat bir prosedür sağlar.

My Filler'ın harika şekillenebilir özelliğinden bahsetmek de çok önemlidir, çünkü standart işlem sonrası masajla doktorlar tarafından şekillendirilebilir, istenen şekli alır ve kalıcıdır.

5 Prefilled Filler syringes, My Filler dolgu ürünleri

FORMÜLASYON

Nitelikli bir ekip tarafından en modern laboratuvar ve araştırma merkezlerinden birinde özel olarak yaratılan ve geliştirilen My Filler, safsızlık kalıntılarının neredeyse hiç bulunmadığı çok tasarruflu ve güvenli bir çapraz bağlama protokolü kullanır. Tüm üretim aşamaları, saf bir nihai ürünü garanti eden steril bir ortamda (steril oda) yapılır.

My Filler bileşimi, farklı viskozite solüsyonlarında ve farklı hyaluronik asit konsantrasyonlarında özel olarak seçilmiş HA moleküler ağırlıklı partiküllerle sayılır. Bunun gibi karmaşık bir formülasyon, mümkün olan ve istenen tüm estetik klinik yüz tedavisini kapsar.

My Filler sonuçları inanılmaz!!!!

  •      Enjekte edilen bölgede uzun süre kalıcı

  •      Büyük hidrofilik kapasite

  •      Cerrahi alanda kalıplanabilirlik

  •      Operasyon sonrası stabilite

Hyaluronic Acid Filler and Injection
My Filler Revitalize Mezoterapi serumları
bottom of page