top of page

PROFESYONELLER İÇİN DETAYLAR - MyFiller REFILL

Önerilen Enjeksiyon Tekniği

Linear injection, dolgu enjeksiyon tekniği

Lineer Enjeksiyon

Micro Droplet Injection

Hyaluron Derma PEN enjeksiyon yöntemi, ürünü insülin enjektörüne benzer şekilde dermise iletmek için yüksek hava basıncı kullanır. Ürün, alete bağlanan steril bir kartuşa yerleştirilir ve ardından ekipman, kartuşun ön tarafındaki mikroskobik bir delik aracılığıyla onu dermise "fırlatır".

Mikroskobik delik belirli fiziksel-kimyasal ürün özellikleri gerektirdiğinden, tüm ürünler Hyaluron Pen ile kullanıma uygun değildir. Kartuşa konulan ürün çok düşük viskoziteye sahip, steril, tıbbi kalitede hyaluronik asit olmalı ve herhangi bir toksik kalıntı içermemelidir.

Sizi My Filler HA Refill ile tanıştırıyoruz... DUAL Link Teknolojisi kullanılarak üretilen My Filler HA Refill, 18 mg/ml konsantrasyonda monofazik çapraz bağlı HA ve 2 mg/ml monofazik çapraz bağlı olmayan HA içerir. 27G veya 30G iğne veya Hyaluron Pen ile enjeksiyona uygun çok düşük viskoziteye sahiptir.

Mikro Damlalama

Önerilen Enjeksiyon İğneleri

27G_8x-1 needle for filler

27G

30G_8 mm needle

30G

HA-Refill-Drops-980x409 Filler manufacturing technology
HA-Pen_8x pen for mesotherapy

Hyaluron Pen

My Filler REFILL paketi şunları içerir: 1 ml'lik prefilled steril şırınga, 2 iğne 27G 1/2”, 2 ürün etiketi, 1 çok dilli talimat, 1 hasta kartı.

MyFiller REFILL Yüzde hangi noktalara uygulanır?

REFILL Yüz Uygulama Noktaları

Not: MyFiller REFILL Kadın ve Erkeklerde kullanılabilir

bottom of page