top of page

REVITALIZE EŞSİZ PROFESYONEL BİR MEZOTERAPİ ÜRÜN SERİSİDİR

Revitalize All together mesotherapy products group

MEZOTERAPİ NEDİR?

Mezoterapi, farmasötik veya mikro enjeksiyonları kullanan cerrahi olmayan bir tekniktir ve...

Pure mezoterapi, kolajen hyaluronik asit kokteyli
Pure logo mezoterapi

Çatlaklar, sivilce izleri, yara izleri ve diğer cilt kusurları estetik açıdan hiç kimse için istenmeyen bir durumdur. Revitalize Pure benzersiz formülasyonu, kollajenin hyaluronik asit ile mükemmel karışımına ve dengesine sahiptir. Yeni kolajen liflerinin oluşumunu artırır, var olanları onarır ve güçlendirir.

Hayal edilen onarım ve yeniden yapılanma tedavisi artık ELİMİZDE...

Endikasyon: Doku ve tonlama yenilemesi gereken tüm ciltler için.

Pure icons
Essence Revitalize mezoterapi

Revitalize Essence, güçlü bir viskozite ile birlikte optimum hidrasyon sağlamak için mükemmel dengelenmiş hem yüksek hem de düşük yoğunluklu moleküllere sahiptir. Bu kombinasyon, onu, dermal dolgu maddelerinin dokularda çalışmasına benzer bir şekilde kırışıklıkları ve cilt kusurlarını fiziksel olarak yumuşatırken, müşterilere en kaliteli mezoterapi serumunun gençleştirici özelliklerini sunan 'hibrit' bir ürün haline getirmiştir.

Essence icons
Booster revitalize mesotherapy, epidermal growth factor serum for scars, skin rejuvenation, yara izleri, doğum çatlakları
Booster

Büyüme faktörleri, vücudumuzdaki bir yaranın doku onarımı gerektirdiğinde doğal olarak üretilir. Estetik alanında kullanılan fraksiyonel lazerler, tıpatıp aynı işleme dayalı olarak, doktor EGF üretimini tetikleyen mikroskobik bir yara oluşturur. Revitalize Booster, son nesil bir EGF'dir (Epidermal Büyüme Faktörü).


Booster, cildimizde yaygın olarak bulunan 53 amino asitten oluşan bir proteindir. Kornea epiteli, endotel hücresi ve fibroblastın (protein sentezi ve glikozaminoglikanlar) keratinosit proliferasyonunu arttırır.

Endikasyon: Kendi kendini yenileme oranını artırarak dermal onarımı destekler.

Booster mesotherapy icons
Revitalize Vitamins for skin rejuvenation
Vitamins for skin mesotherapy

Stres, güneşe aşırı maruz kalma, yanlış beslenme ve görünümün yaşlanması. Onu iyi durumda tutmak veya parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşturmak için ona doğru şekilde davranın. Revitalize Vitamins özel formülü, cildin bir şekilde kaybolan güzelliğini geri getirmek ve korumak için 70 temel bileşenden oluşur.

Bileşimi şunları içerir: hyaluronik asit, vitaminler, amino asitler, mineraller ve koenzimler, anında daha sağlıklı bir cilt sonucuyla cildin durumunu iyileştirir ve canlandırır.

Endikasyon: Canlandırıcı ve aydınlatıcı.

Vitamins
Body mesotherapy
Body mesotherapy logo

Vücut ve yüz sarkması, yaşlanmanın ve/veya kilo değişimlerinin doğrudan bir sonucudur. Sıkı, kırışıksız bir cilde sahip olmak için sağlıklı beslenme ve iyi sıvı alma alışkanlıkları konusunda çok tutarlı olmalıyız. Revitalize Body formülü, cildi destekleyen kollajen liflerini yeniden güçlendirecek ve eski haline getirecek, yeniden şekillendirecek, cilt sarkma etkisini ve sarkıklığı ortadan kaldıracak hyaluronik asit, organik bileşikler, DMAE ve Dekspanpentol'den oluşur.

Endikasyon: Sarkıklık, stria, lazer sonrası, peeling veya kese sonrası ve alopesi.

Revitalize Body how to use mesotherapy
Revitalize slim, fat burning, selülit mezoterapisi, yağ yakıcı mezoterapi, bölgesel incelme ve selülit giderici
Slim mesotherapy, sıkılaşma mezoterapisi

Kötü beslenme, egzersiz eksikliği ve stres aşırı yağ birikiminin ana nedenleridir. Revitalize Slim esstetik tedavilerinde ana taleplerden biri haline gelmiştir. Revitalize Slim'in yeni lipolitik ve selülit önleyici formülü, insülin benzeri bir büyüme faktörü, fosfatidilkolin, sodyum deoksikolat, karnitin ve eser element içeriğinin sonuçları sizi büyüleyecek.

İlk seansta bile mükemmel etki…

Endikasyon: Göbek, kol sırtı, boyun ve bacaklarda lokalize yağlanma noktası.

Slim mesotherapy
Hair growing, mesotherapy for hair restoration, saç mezoterapisi
Saç mezoterapisi, hair restoration

Saç mezoterapisi! Erken yaşta saç dökülmesi kadın erkek fark etmeksizin herkeste rahatsızlık verir. Revitalize Hair, saç ve kaş büyümesinden sorumlu saç folikül matrisinin önlenmesi, yeniden yoğunlaştırılması ve uyarılmasında rol oynar.

Ayrıca, Revitalize Hair, saç matrisinin gelişimini optimize eden folikül ampullerinin yanında yer alan fibroblastlara dermal seviyede etki eder.

Endikasyonları: Saç derisini beslemek ve saç büyümesini teşvik etmek.

Hair mesotherapy, saç güçlendirme, saç dökülme karşıtı mezoterapi
Whitening the skin, beyazlatıcı mezoterapi
Beyazlatıcı Mezoterapi

Yüzeysel pigmentasyon kolayca giderilebilir ancak derin pigmentasyon (derin Melazma, eklem pigmentasyonu vb. gibi) bir Mezoterapi prosedürü gerektirir. Mezoterapi cildin daha derin katmanlarına ulaşmayı sağlar.

Revitalize White Skin serumu, özel formülasyonu sayesinde cilde tazelik ve ışıltı kazandırır.

Beyazlatıcı Mezoterapinin etkinliği, uzun süreli topikal beyazlatıcı kremlerden çok daha yüksektir.

Endikasyonları: Cilt tonunu aydınlatılması ve cilt lekelerini azaltılmasında.

Beyazlatma, leke giderici mezoterapi, revitalize white skin
Derma Pen

REVİTALİZE PEN

Revitalize Pen, mikro iğneleme prosedürleri için kullanılan küçük ama güçlü bir kablosuz cihazdır. Kullanım sırasında tutuşu ve konforu optimize etmek için anatomik bir forma sahiptir. İçinde yedek pil, makyaj temizleme pamuğu ve My Filler Revitalize mezoterapi kokteylleri dahil olmak üzere gerekli tüm aletlerin yerleştirilebildiği çok şık bir çanta içinde geliyor.

bottom of page