top of page

PROFESYONELLER İÇİN DETAYLAR - MyFiller GLIPS

Önerilen Enjeksiyon Tekniği

Linear.png

Lineer Enjeksiyon

Micro-Droplet.png

Mikro Damlalama

Önerilen Enjeksiyon İğneleri

27G_8x-1.png

27G

Cannula_8x.png

My Filler Glips, biyolojik, yapısal, renk, şekil ve hacim gibi çeşitli farklılıklar dikkate alınarak oluşturulmuş özel bir formülasyona sahiptir. Kullanım amacı, hastanın istek ve beklentilerini karşılarken, anında ve uzun vadeli bir çözüm sağlamaktır.

DUAL Link Teknolojisi kullanılarak üretilmiştir, 20 mg/ml monofazik çapraz bağlı HA konsantrasyonuna ve 5 mg/ml monofazik çapraz bağlı olmayan HA'ya sahiptir. 27G iğne veya kanül ile enjeksiyona uygun orta viskoziteye sahiptir. Lineer veya nokta tekniği gibi çeşitli enjeksiyon teknikleri My Filler Glips için uygundur.

Glips-Drops.png

Tek bir steril şırıngada/kutuda daha yüksek HA dozuna sahip bir alternatif sunarak, My Filler Glips+'ı her My Filler hastasının hak ettiği nihai sonuçtan ödün vermeden daha çevre dostu hale getirerek ambalaj malzemesinden, nakliye maliyetlerinden, depolama alanından ve atık malzemeden tasarruf etmeyi umuyoruz.

Günümüzde birçok dolgu enjeksiyonu tekniği ve birçok dudak şekli bulunmaktadır.

Dolgu Kanülü

Glo-Lips_4x.png

Glo Lips

Natural_4x.png

Doğal

Russian-Lips_4x.png

Rus Dudağı

Paris-Lips_4x.png

Paris Dudağı

My Filler Glips, bu kadar yüksek kaliteli bir ürünle daha yüksek bir dozda çalışan pratisyenin daha fazla hasta memnuniyeti ile mükemmel sonuçlar elde etmesini sağlar.

My Filler GLIPS paketi şunları içerir: 1 ml'lik prefilled steril şırınga, 2 iğne 27G 1/2”, 2 ürün etiketi, 1 çok dilli talimat, 1 hasta kartı.

MyFiller GLIPS, yüzde hangi noktalara uygulanabilir?

GLIPS Yüz Uygulama Noktaları.jpg

MyFiller GLIPS, hem Kadınlarda hemde Erkeklerde kullanılabilir

bottom of page