top of page

PROFESYONELLER İÇİN DETAYLAR - MyFiller GLIPS

Önerilen Enjeksiyon Tekniği

Linear injection

Lineer Enjeksiyon

Micro Droplet Injections

Mikro Damlalama

Önerilen Enjeksiyon İğneleri

27G_8x-1 needle

27G

Cannula_8x , dolgu kanülü

My Filler Glips, biyolojik, yapısal, renk, şekil ve hacim gibi çeşitli farklılıklar dikkate alınarak oluşturulmuş özel bir formülasyona sahiptir. Kullanım amacı, hastanın istek ve beklentilerini karşılarken, anında ve uzun vadeli bir çözüm sağlamaktır.

DUAL Link Teknolojisi kullanılarak üretilmiştir, 20 mg/ml monofazik çapraz bağlı HA konsantrasyonuna ve 5 mg/ml monofazik çapraz bağlı olmayan HA'ya sahiptir. 27G iğne veya kanül ile enjeksiyona uygun orta viskoziteye sahiptir. Lineer veya nokta tekniği gibi çeşitli enjeksiyon teknikleri My Filler Glips için uygundur.

Glips dudak dolgusu

Tek bir steril şırıngada/kutuda daha yüksek HA dozuna sahip bir alternatif sunarak, My Filler Glips+'ı her My Filler hastasının hak ettiği nihai sonuçtan ödün vermeden daha çevre dostu hale getirerek ambalaj malzemesinden, nakliye maliyetlerinden, depolama alanından ve atık malzemeden tasarruf etmeyi umuyoruz.

Günümüzde birçok dolgu enjeksiyonu tekniği ve birçok dudak şekli bulunmaktadır.

Dolgu Kanülü

Glo Lips shape

Glo Lips

Natural lip, doğal dudak şekli

Doğal

Russian Lips, Rus dudağı

Rus Dudağı

Paris Lips

Paris Dudağı

My Filler Glips, bu kadar yüksek kaliteli bir ürünle daha yüksek bir dozda çalışan pratisyenin daha fazla hasta memnuniyeti ile mükemmel sonuçlar elde etmesini sağlar.

My Filler GLIPS paketi şunları içerir: 1 ml'lik prefilled steril şırınga, 2 iğne 27G 1/2”, 2 ürün etiketi, 1 çok dilli talimat, 1 hasta kartı.

MyFiller GLIPS, yüzde hangi noktalara uygulanabilir?

GLIPS Yüz Uygulama Noktaları

MyFiller GLIPS, hem Kadınlarda hemde Erkeklerde kullanılabilir

bottom of page