top of page

LABFUGE
CGF, PRP, SVF ve PRF Santrifüj Cihazı

STR Biyoteknolojileri olarak tasarladığımız  LABFUGE santrifüj cihazımızla, PRP CGF SVF ve PRF gibi tamamlayıcı tıbbi uygulamalarınızı en yüksek seviyede kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz. Sahip olduğu mekanik tasarım yapısı ve rijitliği ile sıradan santrifüjlere göre çok daha kaliteli plazma elde etmenizi ve daha uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Sahip olduğu özel yazılım ile  PRP, CGF SVF ve PRF uygulamalarınızı otomatik olarak dokunmatik ekrandan seçerek yapabileceğiniz gibi isterseniz MANUEL kullanma özelliği ile belirlediğiniz hız ve dakikada santrifüj işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Özel yazılımı sayesinde, hızlanma ve yavaşlama belirli bir ivme ile gerçekleştiği için en ufak bir sarsıntı ve vibrasyon ile ayrışan plazmanın karışma ihtimali bulunmamaktadır.

Açılır rotor tasarımı sayesinde, sıradan santrifüj cihazlarına göre %50 ila %65 arasında daha yüksek trombosit kurtarma oranına sahiptir.

Labfuge CGF, PRP, SVF ve PRF santrifüj cihazı.

Özel Yazılım ile Mükemmel Stabilizasyon

Özel ve yerli gömülü yazılımı sayesinde, santrifüj cihazımız belirli bir ivmeye göre hızlanır ve yavaşlar. Bu sizin, hemoliz edilmeden ve çalkalanmadan, daha kaliteli ve daha yüksek dozda faydalı hücre plazması elde etmenizi sağlar.

CGF Cihaz Kullanım, PRP Santrifüj Cihazı, PRP CGF PRF Santrifüj

Otomatik olarak PRP ​

hazırlar

Otomatik olarak

CGF ​hazırlar

Growthcell Modeli

2. çevirme

PRF plazması elde

etmek için kullanılır

Açılır Rotor Teknolojisi

Sabit rotorlu cihazlarda Bufy Coat seviyesi 45 derecelik açıyla oluştuğu için verimli bir plazma elde edilemez. Labfuge santrifüj cihazı, açılır rotor tasarımı ile rahat toplanabilir, kaliteli ve istenen dozda plazma elde etmenizi sağlamaktadır.

Labfuge CGF PRP SVF ve PRF santrifüj cihazı
Labfuge Centrifuge Device for PRP CGF SVF and PRF manufacturer

Minimum Ağırlık ve Optimum Ebat 

Centrifuge for PRP Treatment, CGF Kit Centrifuge, PRF and SVF Treatment Kit Centrifuge, CGF Santrifüj Cihazı, Yerli Üretim PRP CGF SVF ve PRF santrifüj cihazı, Taşınabilir santrifüj cihazı, 5,5 kg hafif düşük ebatlı açılır rotor santrifüj cihazı

19cm

39cm

5,5 kg 

30 dm3 

Piyasada halihazırda satılan flying rotor (açılır rotor) cihazlara kıyasla 2,5 kat daha küçük,  5 kat daha hafiftir

39cm

CGF Hazırlamak için özel yazılım

ve Foto Aktivasyon

Klinik araştırmalar ve bilimsel yayınlar, belirli bir dalga boyutunda ki ışık kaynağının trombositleri aktive edip, growth faktör (büyüme faktörü) yönünden zengin plazma elde edilebildiğini ispatlamıştır. Ayrıca belirli hız değişikliği ve belirli sürelerde ki değişkenliklerin mekanik olarak trombositleri aktive ettiği bilinmektedir.

Labfuge cihazımıza, belirli nanometre dalga boyuna sahip ışık kaynağı eklenmiş ve CGF modülü ile mekanik aktivasyon ve foto aktivasyona sahip bu teknolojiler hekimlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Labfuge, CGF ve Foto aktivasyon santrifüj cihazı

Elektronik ve mekanik soğutma teknolojisi

Bilindiği gibi kan komponentleri, vücut dokuları yüksek sıcaklıkta bozunmaya meyillidir. Labfuge santrifüj cihazı sahip olduğu elektronik ve mekanik hava sirkülasyonlu soğutma teknolojisi ile mükemmel bir soğutma sunmaktadır.

LABFUGE Santrifüj Cihazı

Neden LabFUGE santrifüj cihazını tercih etmelisiniz?

Dokunmatik ekran arayüzü ve akıllı yazılımı ile tüm tedavilerinize akılcı  kolay kullanımlı çözümler. Otomatik ve Manuel mod seçeneği.

Cihazımızda fırçasız step motor teknolojisi kullanılmaktadır. Fırçasız motor, kömürlü motorlara nazaran 3 kat fazla ömürlüdür.

5,5 kg ağırlığı ile en yakın rakibinden 2 kat daha hafif

Kapak açık iken motoru çalıştırmayan akıllı güvenlik sistemi.

Açılır Rotor Santrifüj, En iyi Santrifüj tasarımı, PRP Kit Tube Santrifüj, Centrifuge for PRP CGF SVF

4 x 25 ml (Toplam 100 ml) çevirme kapasitesi. Açılır rotor tasarımı ve mükemmel stabilizasyon.

19x39x39 cm ölçüleriyle optimum ebat. Kolay taşınabilir tasarım.

Motor ayaklarına eklenen kauçuk süspansiyon ile minimum titreşim.

MANUEL modda  5 RPM hız ayar hassasiyeti.

Kontrollü ivmelenme. Maksimum 4,000 RPM ve 3104 G hız limiti.

Yüksek dalga boylu ışık kaynağı ile Foto Aktivasyon (Türkiye'de ilk)

bottom of page